0.00 ден(0 предмети )

Немате производи во кошничка.

+02/3 225 929

MyKi Pet без SIM картичка

4,990.00 ден

  • MyKi Pet без договор
  • Кабел за полнење
  • Ремен
  • Бесплатна достава за територијата на Р. Македонија
  • 2 години гаранција на производот

Можете сами да вметнете SIM картичка. Картичката треба да има вклучен интернет пакет (до 30 MB).

На залиха

MykiPet_Ns_BF

Рецензии

Се уште нема прегледи.

Напишете го првиот преглед "MyKi Pet без SIM картичка"

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *